Hover tool in crossfilter example

سلام وقت بخیر. اجازه بدین قبل از هر چیز تشکر کنم از بابت وقتی که گذاشتید برای کمک و راهنمایی خیلی کوتاه ارز میکنم آبجی گلم من 2 مشکل دارم که تا حالا نتونستم حل کنم که اگه براتون مقدوره لطف میکنید و راهنمایم میکنید : اول اینکه چطور میتونم به اترسکن که اتریوم و توکن های منو که برام مانیتور کرده را ادرس کیف پول بدم تا اینکه منتقل بشه و دوم اینکه ازچه نرم افزاری میتونم بعنوان جاروبرقی بیت کوین استفاده کنم که بتونه بیت های موجود در حساب کاربری و همچنین فایلهای ماین شده ذخیره در لب تاپم را گردآوری کنه. با تشکر سعید حب شعارهستم از رشت 09190417727 - 09111350911

Hello good time. Let me thank you first of all for having paid too much for help and guidance when you left me. I’m having trouble with my glimpse. I have not been able to solve it so far. If you are grateful and helpful to me, first: How can I get to the Etruscan Ethereum and my tokens that monitored me in the wallet to be moved, and secondly, I can use software as a vacuum cleaner, which can be used to store bits in my account as well as stored files on my lips. Tick Thanks to Saeed Hab Shoar from Rasht 09190417727 - 09111350911